Wydawnictwo Muza gra z WOŚP!

Wydawnictwo Muza gra z WOŚP!

O tym, że warto wspierać Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy chyba nikogo nie trzeba przekonywać. Sposobów, by dołożyć swoją cegiełkę jest wiele. Każdy znajdzie coś dla siebie. Ja postanowiłam udostępnić informacje, które otrzymałam od Warszawskiego Wydawnictwa Literackiego MUZA SA. Jak oni wspierają WOŚP?


Nowa powieść Zafóna do przeczytania przed polską premierą, imię i nazwisko w książce Katarzyny Bondy, spacer po Warszawie z Grzegorzem Kalinowskim i rysunki starego Szczecina autorstwa Leszka Hermana – takie literackie aukcje przygotowało wydawnictwo Muza na 25. finał WOŚP. Muza gra z Orkiestrą!


Przeczytaj nową powieść Carlosa Ruiza Zafóna przed premierą


Autor bestsellerowego „Cienia wiatru” powraca. Już tej jesieni do rąk czytelników trafi „Labirynt duchów”. Właśnie teraz wspierając WOŚP, można zapewnić sobie lekturę tej książki jeszcze przed oficjalną premierą. Saga o Cmentarzu Zapomnianych Książek na stałe zapisała się w kanonie światowej literatury, a nowa powieść autora przynosi jej wielki finał. W „Labiryncie duchów” czytelnicy odnajdą rozwiązanie kilku tajemnic z poprzednich tomów. Nowa powieść autora to hołd złożony sztuce opowiadania, który na długo pozostanie w pamięci. 


Jeden z bohaterów nowej powieści Katarzyny Bondy może mieć Twoje imię i nazwisko


Wydawnictwo Muza gra z WOŚP!

„Czerwony pająk” to wielki finał przygód Saszy Załuskiej, nowa zagadka kryminalna i rozwiązanie wszystkich tajemnic z poprzednich części serii. To właśnie Twoje imię i nazwisko może pojawić się w czwartym tomie serii, któremu patronuje żywioł wody. Jesteś fanem Katarzyny Bondy? Kochasz kryminały? Dołącz do licytacji i wejdź w świat Saszy Załuskiej.


Zwiedź Warszawę z Grzegorzem Kalinowskim, autorem cyklu „Śmierć frajerom”


Wydawnictwo Muza gra z WOŚP!


Kalinowski to mistrz warszawskich opowieści” pisze o autorze cyklu „Śmieć frajerom” Sylwia Chutnik. Fani łotrzykowskich powieści mają okazję wybrać się na wyjątkowy spacer z Grzegorzem Kalinowski. W programie gwarantowane zwiedzanie najciemniejszych zaułków Warszawy, degustacja pyz przy Brzeskiej i rozmowa warszawską gwarą.


Stary Szczecin na autorskim rysunku Leszka Hermana


Wydawnictwo Muza gra z WOŚP!


Miłośnicy Pomorza z pewnością zwrócą uwagę na unikatowe rysunki starego Szczecina autorstwa Leszka Hermana. Autor bestsellerowych powieści „Sedinum” i „Latarni umarłych” na co dzień jest architektem. Swój talent i miłość do miasta przenosi na papier, zarówno w postaci książek, jak i niezwykłych rysunków. Właśnie teraz dwie ilustracje mogą się znaleźć w Twoim domu. 


Wszystkie aukcje Muzy dla WOŚP: http://aukcje.wosp.org.pl/listing?sellerId=29241995

Zachęcam do udziału i życzę powodzenia w licytacjach!

Komentarze

  1. Popieram WOŚP, ale nie chciałabym, żeby pani Bonda nazwała moim imieniem i nazwiskiem jakąś morderczynię. Aż takiej sławy nie pragnę. A raczej pozytywni bohaterowie, tutaj pewnie policja, są już obsadzeni. Bo to przecież seria.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Może i dla pozytywnej postaci znajdzie się jeszcze miejsce. :)

      Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty