sobota, 25 maja 2019

Premiera książki "Tytuł powinien być metaforą" Krzysztofa Siwca

Premiera książki "Tytuł powinien być metaforą" Krzysztofa Siwca

Wczoraj miała miejsce premiera książki "Tytuł powinien być metaforą" Krzysztofa Siwca i wczoraj miał też pojawić się ten wpis, ale niestety nie dałam rady usiąść do komputera... Dzisiaj nadrabiam i informuję Was, że Korci mnie czytanie... patronuje temu tytułowi. Na recenzję musicie jeszcze trochę poczekać, ale przy odrobinie cierpliwości z pewnością się jej doczekacie. 

Oto kilka słów o powieści:

Najpierw było Słowo
A Słowa mają moc tworzenia świata
Zastanawiałeś się, co to właściwie oznacza? Krakowski psycholog, specjalista od „głupoty ludzkiej”, otrzymał zadanie rozwikłania zagadki istnienia. W tym celu udał się do amazońskiej dżungli, gdzie nie zważając na przeciwności losu i rosyjskich żołdaków dotrzeć ma do tajemniczej jaskini…

Tytuł powinien być metaforą to powieść, jakiej jeszcze nie było. Lekka, pomysłowa. Obowiązkowa lektura dla wszystkich moli książkowych, którzy czasem się zastanawiają, czym w istocie są światy przedstawione w książkach.

Premiera książki "Tytuł powinien być metaforą" Krzysztofa Siwca

Zaciekawieni? Mam nadzieję, że tak. Mnie już sam tytuł zaintrygował, ale o tym opowiem Wam przy okazji recenzji tej książki. Już niebawem. 

Sprostowanie:
Premiera została przełożona na 5 czerwca. Przepraszam za podanie błędnej informacji. 

14 komentarzy :