Premiera powieści "Sięgając gwiazd" Tomasza Jurkowskiego

 Premiera powieści "Sięgając gwiazd" Tomasza Jurkowskiego

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że Korci mnie czytanie... objęło patronatem medialnym debiut Tomasza Jurkowskiego "Sięgając gwiazd". Dzisiaj miała miejsce premiera tej powieści. Niebawem planuję opublikować jej recenzję, a tymczasem zachęcam do przeczytania kilku informacji o książce i jej autorze.

Tomasz Jurkowski pochodzi z Poznania, tam też mieszka, pracuje i… dużo czyta. Swoją debiutancką powieścią „Sięgając gwiazd” postanowił spojrzeć na świat z innej perspektywy i wyprawić się na drugą stronę, gdzie z roli pochłaniacza książek mógłby przeistoczyć się w ich twórcę. Opowiedziana przez niego pełna emocji, romantyczna historia gwarantuje, że razem z nim w tę podróż wybiorą się także czytelnicy.

Grzegorzowi – trzydziestokilkuletniemu introwertycznemu singlowi w pewnym momencie życie płata psikusa wywracając jego uporządkowany świat do góry nogami. Korzystając z tego, że los nagle obdarował go nadmiarem wolnego czasu, postanawia wcielić w życie projekt, o którym wcześniej myślał już wielokrotnie, a do realizacji którego brakowało mu jak dotąd wystarczającej dozy samozaparcia. Tym razem zamierza być konsekwentnym i wykonać plan od początku do końca.

Czy i jak bardzo odmieni to jego losy?

Czy nie okaże się, że porywa się z motyką na słońce?

Czy opowieść zrodzona w zakamarkach wyobraźni może opuścić świat fantazji i zacząć żyć własnym życiem?

Czy broniąc się przed uczuciem, a jednocześnie tak bardzo go pragnąc, Grzegorz znajdzie swoje szczęście i swoje miejsce na Ziemi?

Premiera powieści "Sięgając gwiazd" Tomasza Jurkowskiego


Komentarze

 1. Super, że wspierasz debiutantów, obejmując patronaty medialne nad ich książkami. :) Mnie również niedługo czeka debiut, ale w formie self publishingu. Jest trema! ;)

  Pozdrawiam Cię serdecznie. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przepraszam, że tak późno odpisuję, ale mam ogromny problem z czasem... Jak tam Twoja książka? Już po premierze? Również self publishing obejmuję patronatem, oczywiście jeśli mnie się podoba. Gdybyś potrzebowała wsparcia, to pisz na: korcimnieczytanie@gmail.com. Gorąco pozdrawiam!

   Usuń
 2. Czekam zatem na recenzję. Książka zapowiada się ciekawie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję patronatu i czekam na recenzję. 😊

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty