środa, 9 lipca 2014

LiteraTura II Strzelin 2014

Macie już jakieś plany na 23 i 24 sierpnia? Jeśli nie, to doskonale się składa, bo stowarzyszenie Sztukater zaprasza wszystkich moli książkowych, amatorów szeroko pojętej kultury i nie tylko na bardzo ciekawe spotkanie: LiteraTura II Strzelin 2014. To już druga edycja tej imprezy i również tym razem zapowiada się ona bardzo ciekawie. Organizatorzy zadbali o bardzo różnorodne atrakcje. Spotkania z autorami, koncerty, warsztaty, przedstawienia to tylko niektóre z nich. Zapraszam wszystkich do zapoznania się ze szczegółami tej imprezy na stronie: Sztukater.pl oraz na Facebooku. Już dzisiaj zaplanujcie sobie wypad na Dolny Śląsk.

LiteraTura II Strzelin 2014


Dzień wcześniej warto zajrzeć do Wrocławia, gdzie również nie zabraknie atrakcji. Jedną z nich będzie spotkanie w Matrasie przy ulicy Świdnickiej z Grahamem Mastertonem i pozostałymi zaproszonymi artystami.

Na koniec mam jeszcze dla Was zwiastun LiteraTury II Strzelin 2014:


Oczywiście wszystkich gorąco zachęcam do uczestnictwa w tym przedsięwzięciu!

20 komentarzy :

 1. Niestety nie dam rady tam być, bo za daleko mam. Ponadto pod koniec sierpnia mam inne plany wakacyjne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rozumiem. Niestety też mam daleko do Strzelina.

   Usuń
 2. A czy to zdjęcie nie dotyczy kampanii dot. kultury w Lublinie? Coś mi się tak kojarzy ...
  kolodynska.pl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Być może. Chociaż znalazłam je na Facebooku przy wydarzeniu LiteraTura II Strzelin 2014...

   Usuń
 3. Polskę przejechać prawie całą? Niestety podziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja postaram się zjawić, ale nie mam pewności, czy mi się uda:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam trochę daleko... ale to spotkanie z Grahamem Mastertonem - kusi i to bardzo. :) Zobaczę jeszcze może się zjawię :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Troszkę za daleko :) Szkoda, że nie w jakimś większym mieście :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja niestety też nie mam za blisko :(, choć chciałabym, oj chciała :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja spotkałem Grahama niedawno w Warszawie i nie przepuszczę okazji by go zobaczyć ponownie, na pewno będę w Matrasie, pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 9. trochę słabo nagłośnione było to spotkanie z Mastertonem... Uwielbiam tego pisarza.Jestem ze Strzelina,ale o spotkaniu dowiedziałam sie przypadkiem szukając zdjęć z dozynek...szkoda,wiele bym dała,żeby poznać tego pisarza. :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To faktycznie wielka szkoda. Ja jestem z drugiego końca Polski, więc nie mogłam przyjechać, szczególnie że mam malutkie dziecko, ale dla Ciebie to był żabi skok. Myślę, że nie jest to ostatnia impreza tego typu. Zapraszam do zaglądania do mnie i na stronę Sztukatera, to przyszłoroczna impreza Cię nie ominie, ale niestety gość specjalny pewnie będzie już inny. Pozdrawiam!

   Usuń