Czytaj PL nie tylko w dużych miastach!

Niedawno pisałam Wam o akcji Czytaj PL, która ma za zadanie promować czytelnictwo. W szesnastu miastach pojawiły się plakaty z okładkami dwunastu bestsellerów i kodem QR, który umożliwia ich bezpłatne wypożyczenie na 30 dni. Są to zarówno e-booki, jak i audiobooki. Pomysł jest świetny i oczywiście gorąco go popieram, jednak przy okazji poprzedniego posta ubolewałam nad faktem, że mieszkańcy małych miejscowości są niestety poszkodowani. Podejrzewałam też, że sama raczej nie będę miała okazji skorzystać z tej akcji. Jednak dzisiaj spotkała mnie bardzo miła niespodzianka...

Organizatorzy akcji wsłuchali się w głosy internautów i udostępnili na stronie akcji kody, dzięki który każdy z nas może przyłączyć się do zabawy. Zarówno mieszkańcy małych miast, jak i Ci, którzy mieszkają za granicą. Oto ten kod:

Czytaj.pl nie tylko w dużych miastach!

Pobranie kodu jest jednoznaczne ze złożeniem obietnicy, że będzie się rozpowszechniać akcję i zarażać innych czytaniem. 

Aby skorzystać z darmowych książek należy ze sklepu App Store lub Google Play pobrać aplikację Woblink i przejść do zakładki Czytaj PL. Następnie można już skanować kody QR. Czytaj PL trwa od 2 do 30 listopada.

Jednak to nie koniec niespodzianek. Wszyscy, którzy dotrzymają obietnicy, że przyczynią się do rozpowszechnienia tej szlachetnej akcji, mogą wziąć udział w konkursie. 

Oto główne nagrody:

Czytaj.pl nie tylko w dużych miastach!
Szczegółowe zasady znajdziecie na stronie akcji.

Zachęcam więc do skanowania kodów, drukowania plakatów i życzę powodzenia w konkursie!

Przyjemnego czytania!

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty