"Hiszpański dublon" już w księgarniach!

"Hiszpański dublon" już w księgarniach!

Dzisiaj premierę ma książka Tomasza Kowalskiego "Hiszpański dublon" i z tej okazji mam dla Was krótką notkę wydawniczą na temat tej pozycji. Korci mnie czytanie... znalazło się wśród szacownego grona patronów tej pozycji, z czego bardzo się cieszę. Recenzja niebawem, a tymczasem rzućcie okiem na informacje od wydawnictwa.

"Hiszpański dublon" już w księgarniach!

Tomasz Kowalski – urodzony w 1970 roku Katowicach. Autor powieści: "Rozmowy na trzech grabarzy i jedną śmierć", "Mędrzec kaźni", "Nie pozwolisz żyć czarownicy" oraz zbioru opowiadań "Przysionek dom dla pozornie umarłych".

„Hiszpański dublon” to kolejna pozycja literacka w dorobku Tomasza Kowalskiego. Po wydanym w 2018 roku zbiorze opowiadań „Przysionek dom dla pozornie umarłych” autor powraca do tego, co uczyniło jego twórczość rozpoznawalną dla sporej rzeszy czytelników w Polsce. Tomasz Kowalski usadowił bowiem fabułę swojej nowej powieści, a jakże by inaczej, na cmentarzu. Znowu pojawią się duchy, zjawiska nadprzyrodzone, siły nieczyste oraz supermoce, a wszystko, jak zwykle, okraszone dowcipem i czarnym humorem. Rzecz jasna, to tylko tło dla opowieści, mające na celu dać czytelnikowi oddech, ponieważ to, co Kowalski chce nam rzeczywiście przekazać, to szereg tematów dotyczących realnych „strachów” dręczących nasze dzisiejsze społeczeństwo. Miedzy nowoczesną Warszawą, a tajemniczym Dolnym Śląskiem rozgrywają się trzy, pozornie niezwiązane ze sobą historie, których punktami wspólnymi będą pewne, dość niezwykłe zdarzenia. A wszystko zaczyna się banalnie, od upadku szczątków chińskiego satelity telekomunikacyjnego na cmentarz w Ząbkowicach Śląskich.

Komentarze

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie słyszałam do tej pory o tej książce. Poczekam na twoją recenzję, ale opis trochę mnie zaciekawił.

  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Proszę o jeszcze trochę cierpliwości. Nie wyrabiam się. :)

   Usuń
 3. Również gratuluję patronatu. Opis mnie zaciekawił. Poczekam na recenzję. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zaintrygowałaś mnie :)
  Gratuluję udanego patronatu!

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ciekawie się zapowiada. Czekam na Twoją recenzję.

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję serdecznie patronatu. ��

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja autora nie kojarzę, szczerze mówiąc, ale brzmi interesująco i w wolnej chwili postaram się zajrzeć do środka. Gratuluję patronatu. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Brzmi całkiem ciekawe, może kiedyś sięgnę. ;)

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Popularne posty