czwartek, 22 sierpnia 2019

Premiera "Widzącej" pod patronatem Korci mnie czytanie...


To już zaczyna być tradycją, że o premierze książek informuję Was z opóźnieniem... Na szczęście tylko jednodniowym. Chciałabym obiecać poprawę, ale wolę nie rzucać słów na wiatr... Liczę na Waszą wyrozumiałość. 

Przejdźmy jednak do sedna tego wpisu, czyli książki. Korci mnie czytanie... objęło patronatem "Widzącą" Darii Aksamit. Mnie ta powieść bardzo zaciekawiła i mam nadzieję, że z Wami będzie podobnie. 

Kilka słów o książce:

Podczas gdy młodsza siostra Klary znika w niewyjaśnionych okolicznościach, dziewczyna odkrywa w sobie dar jasnowidzenia. Dzięki jej pomocy policjantom udaje się odnaleźć zaginioną nastolatkę, lecz okazuje się, że mają do czynienia z seryjnym mordercą. Losy Klary i jednego z policjantów splata chęć odnalezienia sprawcy. Im dalej zagłębiają się w poszukiwania, dziewczyna poznaje i stopniowo zaczyna kontrolować swoje moce.

Daria Aksamit, urodzona 27 października 1984 w Krakowie, absolwentka klasy artystyczno-humanistycznej. Jej pasją było zawsze pisanie i aktorstwo. Od wczesnych lat związana z teatrem, była członkini grupy teatralnej „Virtus Verbum”. Większość swojego dorosłego życia spędziła w Dublinie, który nazywa swoim drugim domem. Szczęśliwa żona, a także mama 7-letniego syna. Obecnie księgowa, ale z artystyczną duszą. Uwielbia filmy, podróże i towarzystwo nieprzeciętnych ludzi.

Wypatrujcie recenzji tej książki. Od wczoraj możecie ją już kupić w księgarniach. Zachęcam do zakupów. 


Przypominam Wam też o konkursie, który organizuję na profilu facebookowym. Warto powalczyć o "Łowcę smaku", szczególnie że zadanie nie jest trudne.  Powodzenia!


 Konkurs patronacki!

16 komentarzy :

 1. Czekam zatem na recenzję. Gratuluję patronatu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapowiada się intrygująco. Moje gratulacje. 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję patronatu. Czekam na recenzję.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawa książka chętnie po nią sięgne :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję patronatu! Fabuła mnie zaciekawiła.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wow ciekawie sie zapowiada. To książka dla mnie

  OdpowiedzUsuń
 7. Spokojnie ja też jestem wiecznie spóźniona z wpisami :P a motyw jasnowidzenia może być ciekawy :)

  OdpowiedzUsuń