środa, 20 listopada 2013

Oddaj MiSie!

Niedawno dostałam informację o pewnej wspaniałej akcji. Sama niestety mam daleko do Katowic, ale z pewnością ktoś z Was da się namówić do udziału w tej zbiórce. Szczegółowe informacje znajdziecie poniżej. Gratuluję organizatorom pomysłu i życzę powodzenia!

Oddaj MiSie

Rusza akcja „Oddaj MiSie”!

Chciałbyś podzielić się radością? Masz w domu dawno zapomniane zabawki czy gry planszowe? A może książki dla dzieci? Przyłącz się i "Oddaj MiSie"!

Zapraszamy na kolejną edycję akcji! W dniach od 9 do 11 grudnia w kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach członkowie Studenckiej Organizacji Public Relations „PRogress” będą zbierać zabawki dla podopiecznych ze świetlicy św. Agaty w Katowicach. Apel odnosi się do każdego rodzaju zabawek: pluszaków, lalek, samochodzików, klocków, gier planszowych oraz książek. Choć akcja „Oddaj MiSie” organizowana jest przez studentów, to skierowana jest do każdego. Przyłączyć mogą się zarówno młodsze, jak i starsze osoby posiadające zabawki, którymi nikt się już nie bawi. Jest to już piąta edycja akcji. Podczas ubiegłorocznej zbiórki studentom udało się wywołać uśmiech na twarzach 50 dzieci, które poczuły upragnioną atmosferę świąt. Członkowie Studenckiej Organizacji Public Relations „PRogress” będą czekać na zabawki od 9 do 11 grudnia w godzinach od 8:00 do 15:00 przy wejściu głównym w budynku A Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach (ul. Bogucicka 3). Finał odbędzie się 17 grudnia 2013r. w Centrum Sztuki Filmowej „Kosmos” w Katowicach. Wtedy właśnie mali podopieczni katowickich świetlic otrzymają prezenty.

Studencka Organizacja Public Relations PRogress jest pierwszą w Polsce organizacją studencką zajmującą się szeroko rozumianą działalnością związaną z public relations. Poprzez organizowanie cyklu seminariów, konferencji, czy konkursów wiedzy praktycznej upowszechnia wiedzę z zakresu kształtowania wizerunku osób i organizacji. PRogress powstał w 2000 r. z inicjatywy studentów specjalności public relations Akademii Ekonomicznej im. Karola Adamieckiego w Katowicach.

18 komentarzy :

 1. Świetna akcja, podpisuję się pod nią obiema rękami. Szkoda, że nie jestem z Katowic. Powiem znajomym, może ktoś się przyłączy:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też żałuję, że mam tak daleko do Katowic:)

   Usuń
 2. Szkoda, że mam tak daleko do Katowic.

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak jak pisałam u Księgarki - wspaniała akcja, ale po pierwsze mam za daleko, po drugie moja Tosia by się zapłakała na śmierć jakbym coś z jej zabawek oddała. Nie ma szans:P.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzięki za odezwę na mój apel, a wszystkim, którzy chcieliby pomóc a nie mogą, dziękuję, że przynajmniej chcecie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Akcja przednia, szkoda tylko, że nie ogólnopolska - ode mnie do Katowic to pół Polski i jeszcze trochę:(

  OdpowiedzUsuń
 6. Super akcja. Ja akurat swoje niepotrzebne zabawki oddałam już do Domu Dziecka w mojej miejscowości, ponieważ dopiero od niedawna istnieje, także taka akcja była już u mnie przeprowadzona :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że w całej Polsce są wspaniali ludzie, którzy chcą pomagać innym:)

   Usuń
 7. Pomysł świetny i trzymam kciuki za jego realizację.

  OdpowiedzUsuń
 8. świetna akcja, mam nadzieję, że odniesie duży sukces..:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Niestety też mam kawałek do Katowic, ale może kiedyś akcja rozniesie się na cały kraj? :) Świetny projekt, trzymam za niego kciuki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też mam nadzieję, że akcja szybko się rozprzestrzeni:)

   Usuń