"Blogosfera czyta! 30 tytułów na wakacje 2015"

"Blogosfera czyta! 30 tytułów na wakacje 2015" i KONKURS!
Wakacje to czas relaksu, świetnej zabawy, czas oddechu od problemów dnia codziennego. Możemy ten okres spędzić na wiele sposobów. Mól książkowy z pewnością zabierze ze sobą na wakacje książkę albo raczej całą walizkę książek. Oczywiście jest w czym wybierać, bo półki księgarskie uginają się od przeróżnych tytułów. Jednak lekturę na wakacje lepiej wybrać świadomie i sięgnąć po ciekawą lekturę, a nie po coś, co nas zirytuje, znudzi albo zniesmaczy. Po co psuć sobie humor i mącić wakacyjną sielankę? Niedawno w blogosferze padł pomysł, żeby stworzyć poradnik, który pomoże nam uporać się z tym problemem. Dwudziestu dziewięciu blogerów zostało poproszonych o wskazanie odpowiednich na tę okazję tytułów. Recenzje polecanych przez nich książek zostały zebrane w e-booku: "Blogosfera czyta! 30 tytułów na wakacje 2015". Najwięcej pracy w to dzieło włożyła Ewa Książkówka, ale i ja swoje trzy grosze dołożyłam. Efekt końcowy możecie zobaczyć tutaj: "Blogosfera czyta! 30 tytułów na wakacje 2015"Zachęcam do zajrzenia i pobrania książki!

Komentarze

 1. Bardzo sympatyczny pomysł i ogromnie ciekawy jego rezultat, bo rzeczywiście powstała niezwykle interesująca lista. Z radością zobaczyłam na niej "Przeminęło z wiatrem", którą to książkę uważam za niezwykle ciekawą i wartościową, chociaż film na jej podstawie zrobił z niej przede wszystkim historyjkę miłosną.
  Mój dzisiejszy komentarz jest właściwie nie tyle nim samym, co podziękowaniem tym 29 osobom za wysiłek włożony w powstanie ciekawego dzieła :) i za to, że... Wam się po prostu chciało zrobić coś li tylko dla ducha - piękne :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję w imieniu swoim, koleżanki (czyli pomysłodawczyń Poradnika) jak i wszystkich blogerów, którzy zgodzili się zostawić w nim swój wkład. Po takich komentarzach jak Twój wiemy, że warto było. :) Pozdrawiam ciepło!

   Usuń
  2. Dołączam się do Ewy podziękowań. :)
   "Przeminęło z wiatrem" i mnie zachwyciło, w odróżnieniu niestety od ekranizacji, która może i nie jest zła, ale po przeczytaniu książki niestety trochę rozczarowuje.

   Usuń
 2. Świetny pomysł z tym konkursem :). Gratuluję wzięcia udziału w projekcie :).

  OdpowiedzUsuń
 3. Inspirujący konkurs. Lista książek równie interesująca :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Poradnik przejrzałam i na pewno po kilka pozycji z niego, prędzej czy później sięgnę. Kilka już mam za sobą, jak chociażby "Szczygieł" czy "Motyl" i w ogóle nie dziwi mnie to, że znalazły się one na tej liście :)

  OdpowiedzUsuń
 5. powodzenia w konkursie :)
  i super pomysł z projektem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Również życzę powodzenia w konkursie. Może się skusisz?

   Usuń
 6. Projekt genialny. Super, że aż tyle blogerów się w to zaangażowało:) Z dużą ciekawością pobrałam książkę. Spośród wymienionych tam lektur na wakacje na pewno przeczytam "Najdłuższą podróż" Sparksa i "Motyla" Genovy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyjemnego czytania! Mam nadzieję, że skusisz się na jeszcze kilka tytułów. :)

   Usuń
 7. Bardzo podoba mi się ten pomysł na konkurs :))
  Sama na pewno wezmę udział :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Fajny pomysł z tą akcją ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Przyda mi się ten poradnik, bo nie wiem, co czytać. Chce mi się nie wiadomo czego, a tu tyle inspiracji :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo się cieszę. Mam nadzieję, że wszystkie polecane tytułu Ci się spodobają.

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty